Tachlovice, Česká republika

PŘÍSTŘEŠKY PRO KONĚ


Naše přístřešky jsou vyrobeny k ochraně koní během všech čtyř ročních obdobích. Poskytují teplé a suché přístřeší přes podzim a zimu ale také chladné a stinné útočiště během jarních a letních měsíců. Přístřešky vyrábíme ve variantě plachtové nebo variantě dřevěné. Obě dvě varianty přístřešků jsou stavebnicového typu a jsou koncipovány tak, aby jejich stavba byla jednoduchá a časově nenáročná.


Plachtový přístřešek sestává z ohradních panelů 3 x 1,6 m (OP 300), střešní ocelové konstrukce a PVC krytiny. PVC krytina je částečné síťovaná. Ukotvení se provádí pomocí ocelových trnů přímo do terénu. Všechny kovové díly jsou žárově zinkované.

Přístřešek pro koně - dřevěný sestává z kovových rámů. Výplně stěn jsou dřevěné, profil pero-drážka o síle 35 mm a spojují se k sobě pomocí šroubů. Střešní konstrukci tvoří dřevěné trámy a ocelový vazník. Střecha je rovná se spádem dozadu. Krytina je aluzinkový trapézový plech. Ukotvení přístřešku se provádí napřímo do terénu pomocí ocelových trnů.info@kone-skot.com www.kotcepropsy.com www.texasconnection.cz
Powered by WolfCMS | Hosted by Eldata pražská s.r.o. (whz.cz)