Tachlovice, Česká republika

OBLOUKOVÉ HALY


Obloukové haly mají různé možnosti využití v odvětví zemědělství a průmyslu jako skladové a výrobní haly, sklady krmiv a stavebního materiálu, sklady zemědělské techniky a stavebních strojů, zimoviště a stáje pro skot a ovce, jízdárny a stáje pro koně, sportovní haly, recyklační haly, garáže pro auta, autobusy a lodě, hangáry pro letadla, jednoduché přístřešky.


Stavbu obloukové haly lze provést na libovolný terén a ukotvit pomocí ocelových trnů nebo šroubů do pevné plochy. Pro stavbu obloukové haly není zapotřebí budovat žádné stavební základy. Další možnosti stavby obloukové haly jsou např. na lodních kontejnerech, dřevěných trámech, betonové podezdívce nebo na půdních vrutech.


Obloukové haly pro různé využití, které lze jednoduše a rychle sestavit na libovolný terén bez nutnosti budovat stavební základy. Obloukové haly sestávají z ocelové, žárově zinkované konstrukce a PVC plachty Mehler Texnologies, která splňuje všechna náročná kritéria a má velký vliv na pevnost, odolnost vůči párání, flexibilitu, kvalitu potisku a životnost.Vice informaci na www.obloukovehaly.com
info@kone-skot.com www.kotcepropsy.com www.texasconnection.cz
Powered by WolfCMS | Hosted by Eldata pražská s.r.o. (whz.cz)